Ostatni Sparing !

Kolejny i zarazem ostatni sparing zagramy z Orłem Miedary

na boisku w Miedarach w niedzielę 15 marca o godz. 11:00. Zbiórka zawodników o godz. 9:45 u nas w klubie. Jednocześnie informuję że w czwartek jest normalny trening o godz. 17:00, a wcześniej planowany sparing z Rudzińcem zostaje odwołany z uwagi na brak boiska w terminie uzgodnionym przez obie drużyny. Po treningu w tym samym dniu ustalono termin badań lekarskich. Prosimy wszystkich o dostosowanie się do ww terminu - bez ważnych badań nie można grać w rozgrywkach ligowych, więc niech każdy sobie tak zorganizuje czas, żeby w czwartek przyjechać do klubu - przynajmniej na same badania. Nasz zespół rozgrywał w ostatnim czasie 2 mecze kontrolne i oba zakończyły się naszą wygraną. LKS Ruda Kozielska pokonaliśmy w stosunku 3:2 natomiast Ruch Kozłów zwyciężyliśmy 6:1. W meczu z naszą drużyną grała drużyna rezerw na co dzień występująca w C klasie. Liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy w kolejnym sparingu oraz w lidze.