E2: Naprzód Żernica - Piast Gliwice 2:9 (2:4)

Orliki młodsze(2006 i młodsi) na własnym terenie podejmowały Piasta Gliwice. Spotkanie rozpoczyna się dla naszych chłopców bardzo dobrze, Jan Cieślar na samym początku spotkania zamienia rzut karny i wolny na bramki i prowadzimy 2:0.

Z czasem jak można było się spodziewać, to drużyna gości przejęła kontrole nad meczem. Zawodnicy Piasta bardzo dobrze konstruowali akcje, co 4 razy w pierwszej połowie udokumentowali bramkami. W drugiej część obraz spotkania się nie zmienił i mecz zakończył się porażką Naprzodu 2:9.

Naprzód Żernica - Piast Gliwice 2:9 (2:4)

Bramki dla Naprzodu: Jan Cieślar(2)

Skład: Wiktor Rusin, Kacper Barwiak, Kacper Tkacz, Marsel Handzlik, Jan Cieślar, Dawid Rybarz, Piotr Puszkarz, Aleksander Jazowy, Jan Szymański, Jakub Stachowicz, Karol Rusin, Karol Cieślar, Olaf Pankowicz

UWAGA!

Trening w tym tygodniu ze względu na mecze ligowe, nie odbędą się.

Powiązana galeria: