Porażka na zakończenie sezonu

W ostatnim meczu sezonu Naprzód grał na wyjeździe z Carbo Gliwice. Pierwsza połowa przypomina pierwszą część spotkania z Chudowa. Słaba w naszym wykonaniu, rywal nas zdominował, częściej utrzymywał się przy piłce, bardzo dobrze wykorzystywał szerokość boiska, to wszystko przyczyniło się do wielu okazji bramkowych.

Mimo że po bramce Tomasza Sokołowskiego w 14 minucie prowadziliśmy 1:0, to na przerwę schodziliśmy, przegrywając 1:3. Druga połowa lepsza w wykonaniu naszej drużyny. W 51 minucie Carbo zdobyło czwartego gola, trzy minuty później Krzysztof Kościółek zdobył bramkę na 4:2.

W 75 minucie w polu karnym rywali faulowany był Paweł Madej, jedenastkę na gola zamienił Tomasz Sokołowski. Kiedy pojawiła się nadzieja na doprowadzenie do remisu, minutę przed końcem gospodarze ustalają wynik na 5:3.

Carbo Gliwice - Naprzód Żernica 5:3 (3:1)