Zapowiedź meczu: LKS 45 II Bujaków - Naprzód Żernica

Pierwszy mecz sezonu 16/17 rozegramy w najbliższą sobotę 6 sierpnia w ramach Pucharu Polski w Bujakowie. Naszym przeciwnikiem w I rundzie będzie druga drużyna miejscowego LKS-u 45.

Jest to ten sam zespół z którym dokładnie rok temu rywalizowaliśmy na tym samym szczeblu rozgrywek pucharowych. Występował wtedy jako pierwsza drużyna, przed tym sezonem bujakowskie zespoły zamieniły się ligami.

Początek spotkania przy Szkolnej 1a o 17:00, zbiórka zawodników w budynku klubowym o 15:20 lub na miejscu o 16:00. Na zwycięzcę tej pary w II rundzie czeka już Piast II Gliwice

Poprzedni sezon nasi sobotni rywale zakończyli na 6 miejscu zabrzańskiej B klasy z dorobkiem 42 punktów zdobytych w 26 spotkaniach.

Mecze bezpośrednie

09.08.2015 LKS 45 Bujaków - Naprzód Żernica 2:3 (1:2) - Protokół z poprzedniego spotkania

Pozostałe spotkania I rundy Pucharu Polski

sobota 06.08.2016 godz. 17:00 LKS 45 II Bujaków - Naprzód Żernica