1 kolejka: Naprzód - Zaborze Zabrze 3:2 (1:1)

Na inaugurację nowego sezonu pokonujemy po niezwykle zaciętym meczu zespół Zaborza Zabrze 3:2. Mecz od początku toczył się w szybkim tempie bowiem wszyscy walczyli o każdy metr boiska. Już w 9 minucie napastnik gości zobaczył czerwoną kartkę po bezpardownowym ataku na naszego obrońcę  już po gwizdku sędziego. Graliśmy zatem 11 na 10 i kiedy wydawało się, że kwestią czasu jest udokumentowanie przewagi liczebnej golem, tracimy bramkę z rzutu karnego. Po stracie piłki na naszej połowie niepilnowany zawodnik gości oddaje strzał który ląduje na głowie i ręce Grzegorza. Sędzia bez wahania dyktuje rzut karny, który w 14 minucie meczu pewnie wykonuje zawodnik Zaborza i przegrywamy 0:1. Najważniejsze w tym momencie w naszej grze był fakt, że nie spuściliśmy głów tylko walczyliśmy dalej. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już  bowiem w 18 minucie w pole karne gości wpada Mejdej i jest faulowany przez bramkarza. Rzut karny dla nas a jego pewnym egzekutorem jest Mario i mamy 1:1. Taki wynik pomimo szans z obu stron utrzymuje się do przerwy. Po zmianie stron to my śmielej atakowaliśmy mając na uwadze to że gramy w 11 na 10. Efektem naszych ataków jest gol zdobyty przez Radka w 60 minucie meczu ( sprawia sobie prezent urodzinowy, a nam daje radość z objętego prowadzenia ). Prowadzimy 2:1 a goście nie mając nic do stracenia przechodzą na grę 3 napastników. Trzeba przyznać, że gra się zaostrzyła i sędzia dość często musiał sięgać po kartki. Po stracie w obronie w 74 minucie tracimy bramkę na 2:2, lecz nasza reakcja jest natychmiastowa bowiem już w kolejnej akcji na prowadzenie 3:2 wyprowadza nas Radek, dla którego jest to już drugie trafienie w tym dniu. Do końca wynik nie uległ już zmianie pomimo kilku okazji z obu stron i pierwszy mecz w sezonie kończy się naszym zwycięstwem w stosunku 3:2. W najbliższą środę tj. 19.08.2015r. o godz. 17:00 gramy kolejne spotkanie, tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół Młodości Rudno, a mecz zostanie rozegrany w Rudnie.