Na inaugurację z Zaborzem Zabrze.

Już jutro na inaugurację rozgrywek A Klasy Naprzód podejmie na własnym boisku drużynę MKS Zaborze Zabrze. Jest to rywal jak najbardziej wymagający i grający solidną piłkę. Drużyna z ul. Wyciska w ostatnich 3 sezonach kończyła rozgrywki zabrzańskiej "Serie A" plasujac się regularnie co roku na 4 miejscu w tabeli. Osiągała także dobre wyniki w spotkaniach z Naprzodem w Żernicy. W sezonie 2012/2013 wygrali 4:3. Rok później także wywieźli 3 punkty z Nieborowskiej wygrywajac 3:0. Potwierdzili tą dobrą dyspozycję również w ubiegłych rozgrywkach zwycieżajac 3:1. Tak więc od momentu powrotu do A Klasy Naprzód nie zdołał jeszcze ani razu wygrać u siebie z zabrzanami. Może do czterech razy sztuka ?

Początek jutrzejszego spotkania o godzinie 17.00. Sędzią głównym spotkania będzie Marcin Radziej. Wstęp: 4 zł.

ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adam Szuler