2 kolejka: Młodość Rudno - Naprzód 6:1 (2:0)

W środowe popołudnie Młodość Rudno gościła żernicki Naprzód. Mecz, który początkowo był w miarę wyrównany przerodził się w drugiej połowie w festiwal strzelecki gospodarzy. Jednak po kolei. W pierwszej odsłonie to ekipa z Żernicy była bliska objęcia prowadzenia i ułożenia meczu pod siebie. Niestety fenomenalny strzał z odległości ok. 30 metrów z rzutu wolnego w wykonaniu Mariusza Birówki wylądował na poprzeczce. Potem jeszcze piłka odbijając się od linii bramkowej zamiast wpaść do siatki na nieszczęście Naprzodu wpadła w ręce Pawła Zgody. Że niewykorzystane sytuacje się mszczą można się było przekonać niedługo później. Po błędach w obronie (Grzegorz Nowak) i nieudanej interwencji bramkarskiej na przedpolu (Krzysztof Balon) gospodarze zdobyli dwa pierwsze gole po strzałach Mirosława Nowaka i Sebastiana Prochoty. To wyraźnie podłamało piłkarzy z Żernicy. W drugiej połowie po rozegraniu stałych fragmentów gry rezultat podwyższył wykorzystując kolejno dośrodkowanie i błąd bramkarza Dariusz Topolski trafiając w odstępie dwóch minut. Jedyne, na co było stać drużynę Naprzodu to łada bramka z sytuacji sam na sam Tomasza Sokołowskiego. Gospodarze przeprowadzili jednak jeszcze dwie zabójcze kontry. Piątego gola pięknym strzałem w okienko zdobył - wpisując się po raz drugi na listę strzelców - Sebastian Prochota. Szóstego natomiast, popisując się ładnym lobem nad Krzysztofem Balonem – również trafiając po raz drugi – Mirosław Nowak. Tym samym ustalił końcowy rezultat meczu.

Bramki: 1:0 Mirosław Nowak (35), 2:0 Sebastian Prochota (37), 3:0 Dariusz Topolski (69), 4:0 Dariusz Topolski (71), 4:1 Tomasz Sokołowski (73), 5:1 Sebastian Prochota (78), 6:1 Mirosław Nowak (87)

Młodość Rudno: 1. Paweł Zgoda, 16. Michał Brzoza (14. Kamil Miesiączek 82’), 3. Denis Dąbrowski, 8. Mateusz Gold, 6. Przemysław Jóźwiak, 7. Mirosław Nowak (17. Kewin Zaczkowski 87’), 11. Dawid Piper (2. Dawid Pawletko 60’), 19. Sebastian Prochota (15. Szymon Brzoza 87’), 4. Dawid Rakoczy, 10. Dariusz Sawicki, 5. Dariusz Topolski

Rezerwowi: 18. Andrzej Hauke

Trener: Adam Mruk

Naprzód Żernica: 1. Krzysztof Balon, 7. Mariusz Birówka, 15. Bartosz Guszta, 6. Bartosz Kluger, 11. Łukasz Kowalski (3. Andrzej Balon 65’), 13. Dawid Kozak (19. Adam Zieliński 65’), 10. Paweł Madej, 4. Grzegorz Nowak, 20. Zbigniew Sodel , 16. Tomasz Sokołowski, 9. Radosław Zagała

Rezerwowi: 14. Łukasz Wieczorek

Trener: Józef Kasprzak

Żółte kartki: Michał Brzoza (30), Denis Dąbrowski (85) – Bartosz Kluger (46)

Sędziowali: Tomasz Sadło oraz Paweł Kasprzak i J. Kaczmarek