Ruch Kozłów kolejnym rywalem.

Rozgrywki w zabrzańskiej A - Klasie w początkowej fazie przyjęły bardzo szybkie tempo. W przeciągu 8 dni działacze zaordynowali piłkarzom 3 kolejki. Na zakończenie tego maratonu do Żernicy zawita drużyna Ruchu Kozłów. Po środowej sromotnej porażce 1:6 w Rudnie (była to powtórka niechlubnego wyniku z sezonu 2013/2014) pora na rehabilitację. Może o nią być jednak ciężko bo "Koziołki" radzą sobie znakomicie na boisku przy Nieborowskiej. W ostatnich trzech sezonach wywieźli z Żernicy 7 punktów (!!!) osiągając kolejno nastęujące wyniki: 2:1, 1:0 i 3:3. Zaskakujące jest to że w meczach rewanżowych u siebie z Naprzodem przegrywają gdyż dokładnie tyle samo punktów uzyskali żerniczanie w Kozłowie (0:0, 2:0 i 3:1). Pora więc aby tą pierwszą zależność piłkarze Naprzodu zmienili i zaczęli wygrywać  z Ruchem także u siebie. Pocżątek sobotniego spotkania które poprowadzi jako sędzia główny Henryk Ratajczak o godzinie 17.00. WSTĘP: 4 zł. ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA !!!

Adam Szuler