Sparing z Paniówkami

W rozegranym w dniu 22.07.2015r. pierwszym sparingu nasza drużyna seniorów zremisowała 3:3 w Paniówkach z tamtejszym zespołem Tempo. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Kaluś - bramka meczu ( piłka po uderzeniu zza 16 metra odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki ), Zielik ( wykończył akcję zespołową w swoim stylu tj. lewą nogą silnym strzałem nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję ) oraz Sodel ładnie wykańczając akcję strzałem w krótki róg w samej końcówce spotkania przy stanie 2:3. Zbyszek mógł zresztą zostać bohaterem ale w kolejnej akcji zachował się jak trampkarz posyłając piłkę z najbliższej odległości w kukurydzę. Dobre okazje zmarnowali też w naszej drużynie Bartek G. trafiając w poprzeczkę po strzale głową oraz najlepszą sytuację tj. rzut karny przestrzelił Darek. Nie był to mecz do jednej bramki jakby wynikało z niniejszego opisu bo przeciwnik też miał swoje szanse lecz albo brakowało wykończenia albo na posterunku był bramkarz. Drużynie Tempa dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w lidze.